Pacepoland

ILOŚĆ MASZYN I URZĄDZEŃ PODŁĄCZONYCH DO SIECI ROŚNIE WYKŁADNICZO. INTERNET RZECZY BĘDZIE MIAŁ WPŁYW NA ŻYCIE LUDZI I DZIAŁALNOŚĆ FIRM NA NASZEJ PLANECIE. POJAWIAJĄ SIĘ NIEBYWAŁE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH OBSZARÓW GOSPODARKI, POWSTAJĄ NOWE USŁUGI I PRODUKTY.

ANALITYCY WIODĄCYCH FIRM PROGNOZUJĄ, ŻE WPROWADZENIE AUTONOMICZNYCH POJAZDÓW PODŁĄCZONYCH DO SIECI ZMNIEJSZY ILOŚĆ WYPADKÓW I ICH TRAGICZNYCH SKUTKÓW O 40%.

MILIARDY SENSORÓW KRYTYCZNYCH DLA DZIAŁANIA INTERNETU RZECZY ZOSTANIE DODANYCH W PRZEMYŚLE, INTELIGENTNYCH MIASTACH, BUDYNKACH I URZĄDZENIACH MOBILNYCH. DANE Z SENSORÓW BĘDĄ PRZETWARZANE LOKALNIE LUB WYSYŁANE DO CHMURY.

Dowiedz się więcej

PODŁĄCZENIE URZĄDZEŃ DO INTERNETU MA OCZYWISTE ZALETY, ALE POŁĄCZENIA SIECIOWE TO RÓWNIEŻ ZAGROŻENIA – MASZYNY I URZĄDZENIA SĄ NARAŻONE NA RYZYKO PRZEJĘCIA Z ZEWNĄTRZ. NIEUSTANNIE ZMIENIAJĄ SIĘ WEKTORY ATAKU I ZAGROŻENIA CYBERSECURITY A WSZYSTKIE AKTYWA, PROCESY, DANE FIRM MUSZĄ BYĆ BEZPIECZNE!

DOWIEDZ SIĘ JAK W PRZYSTĘPNY I PEWNY SPOSÓB PODŁĄCZYĆ MASZYNY I URZĄDZENIA DO INTERNETU, ZABEZPIECZYĆ DOSTĘP DO NICH I CHRONIĆ DANE PRZESYŁANE PRZEZ SIEĆ PUBLICZNĄ

Dowiedz się więcej