0
Uncategorized

TOSIBOX® LOCK 500 WYGRYWA NAGRODĘ PRODUKT ROKU 2018

By 12 kwietnia, 2019 8 maja, 2019 No Comments

TOSIBOX® LOCK 500 WYGRYWA NAGRODĘ PRODUKT ROKU 2018 W KONKURSIE MAGAZYNU CONTROL ENGINEERING POLSKA

TOSIBOX® Lock 500, flagowy produkt firmy Tosibox Oy, fińskiego lidera w dziedzinie bezpiecznych rozwiązań do zdalnego dostępu przemysłowego, otrzymał wyróżnienie od Control Engineering Poland i dzieli pierwsze miejsce po wyrównanym konkursie Produkt Roku 2018.

Wysoko wydajne urządzenie sieciowe TOSIBOX® Lock 500 otrzymało tytuł Produkt Roku 2018 w kategorii Komunikacja Bezprzewodowa. Jury składające się z ekspertów oraz pracowników magazynu nominowało krótką listę produktów kandydujących do tytułu. Zwycięski produkt został wyłoniony poprzez głosowanie przez czytelników magazynu Control Engineering Poland.

Zwycięzcy otrzymali nagrody podczas ceremonii, która odbyła się w Warszawie po zakończeniu konferencji Przemysł 4.0 we wtorek, 9 kwietnia 2019 roku. Nagrodę odebrał Dariusz Nowak, właściciel firmy Pace Poland, który zaprosił Dyrektora Technicznego (CTO) firmy Tosibox Oy Pana Pekka Sillanpää aby wspólnie zaprezentować trofeum.

Dariusz Nowak właściciel Pace Poland mówi: „Było mi niezmiernie miło po raz kolejny odebrać nagrodę Produkt Roku dla produktów firmy Tosibox Oy. W roku 2014 nagrody Produkt Roku otrzymały router TOSIBOX® Lock 100,  TOSIBOX® Keyoraz aplikacja mobilna TOSIBOX® Mobile Client. Osobiście cenię dobrze zaprojektowane produkty kryjące skomplikowaną technologię, która ma ułatwiać pracę ludzi. Wyróżnienie dla TOSIBOX® Lock 500 to kolejne potwierdzenie dla Pace Poland, że postawiliśmy na współpracę z właściwym partnerem biznesowym. Niezmiernie doceniam zaangażowanie partnerów Pace Poland z Polski, którzy podzielają nasze wartości i chcę im podziękować za głosy oddane na ten produkt. Ta nagroda jest również dla Was!”

„Pośród wartości zdefiniowanych w naszej strategii jest uczciwość i wiara w wysoką jakość. Nasze produkty spełniają standardy branżowe i są produkowane w Finlandii. Wyróżnienia, które otrzymują nasze produkty, potwierdzają, że posiadamy produkty najwyższej klasy. Polska jest rynkiem, na którym jesteśmy od jakiegoś czasu a nasze produkty zostały tam dobrze przyjęte. Jesteśmy zaszczyceni, że użytkownicy doceniają nasze produkty i wybrali nas jako zwycięzcę. Wkrótce rozpoczynamy dostawy routera Lock 500 z certyfikacją FCC i UL do Ameryki Północnej,  cieszę się, że mogę zaprezentować tak nagradzaną technologię na jednym z naszych głównych rynków – mówi Jarno Limnéll, dyrektor generalny Tosibox Oy.

TOSIBOX® Lock 500 to wysokiej klasy urządzenie sieciowe, które oferuje klientom niespotykane dotąd możliwości zarządzania aktywami i tworzenia nowych rozwiązań IoT. Produkt otrzymał kilka wyróżnień, takich jak Engineers’ Choice Awards w Stanach Zjednoczonych w konkursie Control Engineering 2018 oraz pierwsze miejsce w konkursie Smart Building Award 2018 (w kategorii Cyber ​​Security) we Włoszech.

TOSIBOX® Lock 500 jest dostępny dla regionów EMEA i APAC (z oznakowaniem CE). Produkt będzie dostępny również w Ameryce Północnej z oznaczeniami FCC i UL.

Więcej infromacji:

Dariusz Nowak, Właściciel, Pace Poland, +48 513 188 627, dariusz.nowak@pacepoland.pl

O PacePoland:

Pace Poland reprezentuje na rynku polskim fińską firmę Tosibox Oy producenta urządzeń sieciowych i oprogramowania do zabezpieczenia połączeń sieciowych Internetu Rzeczy (IoT), zbierania danych z urządzeń, zarządzania siecią oraz zdalnego dostępu do instalacji automatyki.

www.pacepoland.pl

O Tosibox:

Tosibox Oy sprawił, że połączenia sieciowe stały się proste. Rozwiązanie TOSIBOX® zmienia zasady gry w obszarach bezpiecznych połączeń do urządzeń IoT, zbierania danych, zarządzania siecią oraz zdalnego dostępu. Wielokrotnie nagradzana produkty TOSIBOX® są produkowane w Finlandii i pracują dla naszych klientów w ponad 120 krajach.

www.tosibox.com

Leave a Reply

Język »